Hodice na Facebooku
ENDE
Motoklub Hasiči TJ Hodice Myslivci Senioři a hodické kočky Hrad Knihovna Základní a mateřská škola
Dnes je neděle 16.12.2018
Svátek slaví Albína, zítra Daniel

Zastupitelstvo

Složení zastupitelstva obce Hodice ve volebním období 2018 - 2022

Výsledky voleb najdete zde.

Ing. Josef Bakaj Emailstarosta@hodice.cz Telefon567224717 - pevná linka (VOIP) Mobil724170334
starosta
Josef Salus Emailsalus.j@email.cz Mobil728 072 235
místostarosta
Petr Novotný Emailpetrnovhod@seznam.cz
Člen zastupitelstva obce
Ing. Jiří Hink Emailjirka.hink@seznam.cz
Člen zastupitelstva obce
Ing. Miroslava Štěpánková Emailmirka.stepankova@email.cz
člen zastupitelstva obce
Ing. Jiří Majdič Emailjmajdic@centrum.cz
Člen zastupitelstva obce
Bc. Ivana Kalinová Emailivana93@post.cz
Člen zastupitelstva obce
Bc. Jana Kodysová Emailjanakodysova@centrum.cz
Členka zastupitelstva
Mgr. Blanka Pátková Emailparilova@seznam.cz
Členka zastupitelstva obce

Obecní úřad

Hodice 48
58901 HODICE

Telefon: 567 224 717
E-mail: starosta@hodice.cz

Úřední dny:

Po, St: 7,00 - 17,00
Út, Čt: 7,00 - 14,00
Pá: 7,00 - 13,00
Veřejná správa
METEOSTANICE
Aktuální teplota:-4.58 °C
Srážky za 60 min:0 mm
Srážky za 24 hod:0 mm
Více informací
FOTOGALERIE
fotogalerievstupte Vstupte
CzechPoint Fond Vysočiny   Třiďte odpad kino Běžecké tratě na Telčsku
       
Povinně zveřejňované informace dle zákona č. 106/1999 Sb. | Obsah stránek lze šířit dál s uvedením zdroje www.hodice.cz
Textová verze stránek edited by n.e.s.p.i.